جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63253
  تاریخ انتشار : 1 آذر 1393 12:56
  تعداد بازدید : 491

  با هدف ارتقا صلح و سازش در شوراها

  اولین قاضی شورای حل اختلاف استان مازندران شروع به کار کرد

  معاون قضائی رئیس کل دادگستری و رئیس شورای حل اختلاف استان مازندران از شروع به کار اولین قاضی شورای حل اختلاف این استان خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری میزان، عبدالرضا محبتی درخصوص شروع به کار اولین قاضی شورای حل اختلاف در این استان اظهار داشت: محمد رحیمی کیاسری، کارآموز دوره قضائی 160 تهران از سوی ریاست محترم قوه قضائیه به عنوان قاضی شورای حل اختلاف منصوب و با پیشنهاد رئیس شورای حل اختلاف استان و با موافقت رئیس کل دادگستری استان مازندران به عنوان قاضی شورای حل اختلاف شهرستان ساری تعیین و شروع بکار نمود.

  محبتی افزود: با ورود قضات شورای حل اختلاف به مجتمع های شوراهای حل اختلاف رسیدگی به پرونده ها نسبت به گذشته سریع تر و با دقت بیشتری صورت می پذیرد و شاهد رشد و ارتقاء سطح صلح و سازش در شوراها خواهیم بود. همچنین در حال حاضر تعداد 157 نفر قاضی شاغل دادگستری به عنوان قاضی شورای حل اختلاف با شورای حل اختلاف استان مازندران همکاری می نمایند.

  همچنین محمد رحیمی اولین قاضی شورای حل اختلاف بیان داشت: قضات دیگری هم به عنوان قاضی شورای حل اختلاف در حال طی کردن مراحل آخر دوره کارآموزی می باشند که امیدواریم بزودی در شوراهای حل اختلاف حضور پیدا کنند و با توکل به خداوند متعال بتوانیم در مسیر صلح و سازش و پیشرفت اهداف عالیه شوراهای حل اختلاف خدمت رسانی و انجام وظیفه نمائیم.


  رئیس شورای حل اختلاف استان مازندران با اشاره به همایش معاونان قضائی و روسای شوراهای حل اختلاف کشور در مشهد مقدس و همچنین تصویب کلیات لایحه جدید قانون شورای حل اختلاف در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلاتی در شوراهای حل اختلاف وجود دارد که با بررسی و رسیدگی بیشتر رفع خواهند شد و شوراهای حل اختلاف در زمینه تشکیلات سازمانی و ساماندهی به نقطه مطلوبی خواهند رسید.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28130754
اکنون :
67